realizacje

strona internetowa dla firmy przeprowadzkowej

Jak powinna wyglądać idealna strona internetowa dla firmy przeprowadzkowej? Przede wszystkim musi być czytelna, funkcjonalna, a przy tym samym swoim wyglądem wzbudzać zaufanie klienta. W końcu tego rodzaju firmie nierzadko powierzamy prawie cały dorobek życia.

O wszystkie te aspekty zadbaliśmy, tworząc stronę internetową dla firmy Ban Trans, która zajmuje się przeprowadzkami na trasie Polska-Anglia. Pracując nad tą realizacją, chcieliśmy, żeby potencjalny klient Ban-Trans mógł bez problemu nie tylko dowiedzieć się jak najwięcej o firmie, lecz również znaleźć wszystkie najważniejsze informacje. Strona została zatem podzielona na odpowiednie podstrony, takie jak oferta, współpraca i kontakt. Poza tym nie mogło na niej zabraknąć rekomendacji od zadowolonych klientów.

Każda nasza realizacja stron internetowych powstaje w ścisłej współpracy z klientem, a realizacja dla firmy Ban Trans jest tego najlepszym przykładem. Wybierając naszą firmę, możesz mieć pewność, że zaprojektujemy dla Ciebie stronę, która będzie najlepszą wizytówką on-line dla Twojego biznesu.

jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami

email:
kontakt@zakodowwwani.pl

tel:
793 312 062
61 30 70 400